HelpInformatik.COM

Позакласна робота

Донат у єдність – превентивна зброя проти дезінформації, стратегія підвищення медіаграмотності та інформаційна безпека в умовах війни

Донат у єдність - медіарамотність суспільства у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі, захист медіапростору від російської пропаганди, блокування каналів поширення дезінформації, блокування каналів протиправного й забороненого контенту, покращення медіаграмотності українців, зменшення впливу пропаганди та популяризація безпечного поводження в мережі Інтернет.
07.04.2024, Ярич Ігор Ярославович
26

Методична розробка позааудиторного заходу з інформатики: Презентація творчих проектів.

Викладено методику організації та проведення презентацій творчих проектів для виявлення обдарованих студентів, які мають творчі, дослідницькі експериментальні здібності.
20.05.2020, Гончаренко Леся Петрівна
1665

Ми за безпечний Інтернет

Розширити й поглибити знання про Інтернет; дослідити позитивні і негативні наслідки Інтернету; розвивати уважність, спостережливість, мовленнєві навики, пам’ять, виховувати етичне спілкування між товаришами, дорослими, інформаційну культуру учнів.
21.02.2020, Катола Тетяна Вікторівна
1449

Керування роботами за допомогою датчиків відстані та освітленості.

Керування роботами за допомогою датчиків відстані та освітленості. Мета: • Навчити учнів керувати роботами за допомогою, датчиків освітленості, та відстані. На практиці застосовувати теоретичні знання. • Виховати культуру поведінки на ПК, дисциплінованість, вміння приймати індивідуальні рішення. • Розвинути в учнів логічного мислення, алгоритмічної, інформаційної та графічної культури, пам’ять, увагу.
21.11.2018, Остап’юк Владислав Володимирович
1659