Для формування стратегічних цілей навчального закладу важливо пройти комплексне самооцінювання. Воно допоможе з’ясувати реальний стан справ, а також відслідковувати успішність заходів, спрямованих на забезпечення якості освіти в закладі професійної (професійно-технічної) освіти. ...
У навчальних закладах учні можуть стикатися з булінгом чи цькуванням. Задача педагога в такий момент – попередити та запобігти, організувати безпечне освітнє середовище в умовах воєнного стану та правові засади організації антибулінгової роботи в навчальному закладі. ...
Ключовими аспектами Стійкості та Перемоги України у війні з російською агресією є наша сміливість і наша єдність. Адже, лише коли ми згуртовані самі, ми можемо очікувати згуртованості від світу. Необізнаність людей провокує в суспільстві внутрішні суперечки і вони, на жаль, – чудове підґрунтя держави-агресора для застосування інструментів дезінформації та пропаганди. Російські наративи направлені на дестабілізацію та розділення українського суспільства. Ворог умисно маніпулює чутливими темами і спрямовує великі ресурси для просування меседжів про "правильних" і "неправильних" українців, "тих, хто виїхав" і "тих, хто залишився", "тих, хто воює" і "тих, хто розважається". Ми не можемо фізично знищити російську пропаганду, але ми можемо побудувати "Залізну браму-онлайн варти України", яка захистить від небезпеки та закриє нас від такого інформаційного впливу, об?єднає небайдужих громадян у напрямку протидії дезінформації, очистить медіапростір від російської пропаганди, знищить осередки незаконного контенту та підвищить медіаграмотність українців, це буде свого роду "психологічна вакцина" проти дезінформації та пропаганди.
Мета: є підвищити інформатично-комунікативну компетентність та систематизувати знання класних керівників щодо використання сучасних підходів використання інформаційних сервісів та хмарних технологій в освітньому середовищі закладів освіти. Сформувати уміння та навички використання сучасних інтернет-технологій у навчально-виховному процесі, зокрема дистанційного, а також для контролю знань, вирішення завдань із виховання, підготовки звітів, підвищення кваліфікації та залучення до навчального процесу всіх зацікавлених осіб.
Мета: обговорити з дітьми причини та наслідки проявів агресивності, показати прямий зв’язок агресії та насильства; формувати навички правомірної поведінки, вміння самостійно приймати рішення, відстоювати власну думку; розвивати мовлення учнів, елементи логічного мислення; виховувати толерантність у ставленні до людей, кращі людські якості.
Дана розробка допоможе класним керівникам 10 - 11 класів формувати в учнів моральні пріоритети, які визначають людину найвищою цінністю та громадянську компетентність,сприяти усвідомленню учнями місця України серед інших країн, особливо Європи, акцентувати увагу на необхідності розширення знань про Україну як можливого члена Євросоюзу, сприяти формуванню нового європейського світогляду молоді.
Пропонуємо вашій увазі підбірку матеріалів для підготовки до проведення Першого уроку у 2017/2018 навчальному році, яка постійно доповнюватиметься та оновлюватиметься.