HelpInformatik.COM

Комп'ютерна мережа

Общий доступ к дискам, папкам и принтерам

Дана стаття присвячений створенню та використанню локальної комп'ютерної мережі у Вашій школі.Локальна мережа об'єднує комп'ютери, встановлені в одному приміщенні або в одній будівлі. В поданій статті розглядається як друкувати на одному принтері всьому класу, як відкрити файли на іншому комп'ютері і т.д.
18.01.2014
4296

Налаштування локальної мережі (Частина 2)

Дана стаття присвячений створенню та використанню локальної комп'ютерної мережі у Вашій школі.Локальна мережа об'єднує комп'ютери, встановлені в одному приміщенні або в одній будівлі. В поданій статті розглядається як перевірити роботу мережевої карти, що таке IP-адреса і як його налаштувати.
17.01.2014
13072

Створення локальної мережі в компютерному класі (Частина 1)

Дана стаття присвячений створенню та використанню локальної комп'ютерної мережі у Вашій школі.Локальна мережа об'єднує комп'ютери, встановлені в одному приміщенні (наприклад, шкільний комп'ютерний клас) або в одній будівлі (наприклад, в будівлі школи або предметних кабінетах). В поданій статті розглядається, що таке локальна мережа, як з'єднати комп'ютери в мережу, які кабелі потрібні і як їх зробити.
15.01.2014
10141