HelpInformatik.COM

Ніщо не ціниться так дорого, як час. Не витрачайте його на розробку, пошук і створення того, що уже давно придумано іншими. Використовуйте готові матеріали, які звільнять Ваш час для життя!

Якщо Ви потрапили на мій ресурс не випадково, а в пошуках матеріалів для вчителя інформатики, то впевнений, Ви знайдете тут багато цікавої та корисної інформації.

Нове на сайті:

Комп’ютерне моделювання об’єктів і процесів. Комп’ютерний експеримент. - 10 КЛАС

Комп’ютерне моделювання об’єктів і процесів.Комп’ютерний експеримент. Що таке комп’ютерне моделювання. У чому полягають особливості комп’ютерного експерименту.Які обмеження комп’ютерного моделювання.
08.12.2022, Сальницька Наталія Сергіївна
115

Навігатор інтерактивними вправами з інформатики для 8-го класу ( Інтернет сервісу: https://learningapps.org)

Навігатор інтерактивними вправами з інформатики для 8-го класу ( Інтернет сервісу: https://learningapps.org) Швидкий навігатор з посиланнями на електронні вправи, використовуються скріншоти цих вправ підбір для вивчення матеріалу з інформатики у 8 класі.
17.06.2022, Сіденко Олександр Михайлович, Сіденко Лариса Миколаївна
384

Запис формул в MS Excel та їх застосування до розв’язування задач.

Електронні таблиці Microsoft Excel мають розвинуті засоби роботи з числовою інформацією. Дана програма дуже проста та ефективна в роботі. Електронні таблиці Microsoft Excel – незамінний помічник у щоденному використанні. Вони відрізняються від інших зручністю роботи; легкістю в освоєнні, з яким справиться і починаючий користувач; різноманіттям корисних функцій і прийомів роботи.
17.06.2022, Сіденко Олександр Михайлович, Сіденко Лариса Миколаївна
422

Створення презентацій в середовищі PowerPoint - 6 КЛАС

Тема: Практична робота «Створення презентацій в середовищі MS PowerPoint» (інформатика); основні форми рельєфу землі, гори (географія) Мета: формування вмінь та навичок створення презентацій на задану тему в середовищі MS PowerPoint з використанням анімаційних ефектів (інформатика); актуалізувати знання про основні форми рельєфу Землі; ознайомити із класифікацією гір за різними критеріями; розвивати вміння знаходити гори на фізичній карті та виявляти їхні особливості; розвивати дослідницький підхід до вивчення різних форм рельєфу, аналітичне мислення; виховувати самостійність, акуратність, працелюбність; виховання бережливого ставлення до природи (географія) Тип уроку: інтегрований з елементами STEM навчання. Обладнання: редактор презентацій MS PowerPoint, мультимедійний роектор, ноутбук, учнівські комп’ютери; набір смайликів – індикаторів настрою, набір матеріалів для створення презентації, фізична карта півкуль, фізична карта України, контурні карти, атласи
16.05.2022, Осташ Віктор Миколайович
563

Презентація «Комп’ютерне тестування як одна з форм діагностики та контролю якості знань студентів»

Комп’ютеризація – це не просте передавання навчальної інформації в цифровому вигляді, а це, перш за все, створення спроектованого з психолого-педагогічної та методичної точок зору інформаційно-освітнього середовища закладу освіти. В запропонованй презентації надається характеристика програми easyQuizzy, яка є дуже зручною і простою для створення та редагування тестів контролю
16.10.2021
929

Як не слід робити презентації в PowerPoint

Говоримо про основні помилки, які допускають при створенні та оформленні презентацій. Випробовуємо на собі як це читати довгий текст водночас слухаючи доповідача, зустрічати граматичні та лексичні помилки на слайдах. Чи потрібні маркери та коли їх влучно використовувати? Як колір здатен знищити цінність слайду?
12.08.2021, Наталія Речич
798
Показати ще ...