Ніщо не ціниться так дорого, як час. Не витрачайте його на розробку, пошук і створення того, що уже давно придумано іншими. Використовуйте готові матеріали, які звільнять Ваш час для життя!
Якщо Ви потрапили на мій ресурс не випадково, а в пошуках матеріалів для вчителя інформатики, то впевнений, Ви знайдете тут багато цікавої та корисної інформації.
контроль знань з теми «Електронні таблиці», розвивати образне та логічне мислення, пам’ять,увагу, виховувати спостережливість, самостійність, самоконтроль, культуру оформлення задач, вміння працювати в колективі.
Мета : вчити скадати письмовий опис тварин ; поглиблювати їхні знання про текст ; розвивати і збагачувати словниковий запас учнів ; виховувати бережливе ставленя до тварин , рідної землі , мови.
Учасниками конкурсу можуть бути вихованці гуртків Юних користувачів ПК та інших гуртків які мають бажання продемонструвати свої вміння у ІКТ.
Ціль конкурсу:
— повторення і закріплення основного програмного матеріалу, поданого в неординарних ситуаціях;
— розвиток у вихованців теоретичного, творчого мислення, а також формування операційного мислення, направленого на вибір оптимальних рішень;
— формування системно-інформаційного підходу до аналізу оточуючого світу;
— формування загальнокультурних навиків роботи з інформацією.
Цілі:
- навчальна: удосконалити практичні навички створювати прості векторні зображення у середовищі векторного графічного редактора; змінювати властивості графічних об’єктів; зафарбовувати об’єкти.
- розвивальна: розвивати логічне мислення, дослідницькі навички, інформаційну культуру учнів, любов до Батьківщини;
- виховна: виховувати уважність та відповідальність, бажання мати глибокі та якісні знання.
Навчальна:навчитися налаштовувати анімацію до об’єктів слайда, використовувати ефекти на вхід, вихід, виділення, шляхи переміщення
Розвивальна мета: інформаційну компетентність; уміння аналізувати, самостійність.
Виховна мета: виховання екологічної самосвідомості; • патріотизму, любові до рідного краю; виховувати в учнів творчу активність; риси конкурентноспроможної особистості.
Дидактична гра на уроках інформатики
В даній статті йдеться про використання на уроках інформатики дидактичних ігор, які спрямовані на досягнення якісного формування системи знань, умінь і навичок, їх застосування у практичній діяльності, розвитку інтелектуальних здібностей у легкій, цікавій, доступній формі.
Загадки для уроків інформатики можуть використовуватись як на початку вивчення нової теми, так і для закріплення вивченої. Вони стимулюють учнів логічно помислити, викликають інтерес.
Кросворди для уроків інформатики можуть використовуватись як на початку вивчення нової теми, так і для закріплення вивченої. Вони стимулюють учнів логічно помислити, викликають інтерес.