HelpInformatik.COM

Ніщо не ціниться так дорого, як час. Не витрачайте його на розробку, пошук і створення того, що уже давно придумано іншими. Використовуйте готові матеріали, які звільнять Ваш час для життя!

Якщо Ви потрапили на мій ресурс не випадково, а в пошуках матеріалів для вчителя інформатики, то впевнений, Ви знайдете тут багато цікавої та корисної інформації.

Нове на сайті:

Критерії оцінювання з інформатики НУШ

Критерії оцінювання навчальних досягнень з інформатики реалізуються в нормах оцінок, які встановлюють чітке співвідношення між вимогами до знань, умінь і навичок, які оцінюються, та показником оцінки в балах. В початкових класах - формувальне та рівневе оцінювання.
10.05.2024, Пророчук Марія Миколаївна
63

Медіаосвіта та медіаграмотність як залізна брама онлайн-варти України: освітні категорії та виклики часу

Ключовими аспектами Стійкості та Перемоги України у війні з російською агресією є наша сміливість і наша єдність. Адже, лише коли ми згуртовані самі, ми можемо очікувати згуртованості від світу. Необізнаність людей провокує в суспільстві внутрішні суперечки і вони, на жаль, – чудове підґрунтя держави-агресора для застосування інструментів дезінформації та пропаганди. Російські наративи направлені на дестабілізацію та розділення українського суспільства. Ворог умисно маніпулює чутливими темами і спрямовує великі ресурси для просування меседжів про "правильних" і "неправильних" українців, "тих, хто виїхав" і "тих, хто залишився", "тих, хто воює" і "тих, хто розважається". Ми не можемо фізично знищити російську пропаганду, але ми можемо побудувати "Залізну браму-онлайн варти України", яка захистить від небезпеки та закриє нас від такого інформаційного впливу, об?єднає небайдужих громадян у напрямку протидії дезінформації, очистить медіапростір від російської пропаганди, знищить осередки незаконного контенту та підвищить медіаграмотність українців, це буде свого роду "психологічна вакцина" проти дезінформації та пропаганди.
08.04.2024, Ярич Ігор Ярославович
67

Донат у єдність – превентивна зброя проти дезінформації, стратегія підвищення медіаграмотності та інформаційна безпека в умовах війни

Донат у єдність - медіарамотність суспільства у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі, захист медіапростору від російської пропаганди, блокування каналів поширення дезінформації, блокування каналів протиправного й забороненого контенту, покращення медіаграмотності українців, зменшення впливу пропаганди та популяризація безпечного поводження в мережі Інтернет.
07.04.2024, Ярич Ігор Ярославович
68

Інформаційні системи та технології, моделювання бізнес-процесів - 11 КЛАС

Функціональна можливість розроблених систем дає змогу покращити обробку та передачу інформації, скоротити витрати часу на процес аналізу шляхів процесу обробки інформації. Такий підхід дозволяє прогнозувати значення тих, чи інших показників на підставі попередньо накопиченої та відповідно опрацьованої статистичної інформації. Розроблені системи можуть бути орієнтовані на операційні системи Windows, Linux, що використовують сучасні механізми забезпечення одночасної роботи кількох програм, мають потужні та зручні засоби налаштування та зміни конфігурації самої системи, мають ряд вбудованих додатків, що забезпечують роботу з мережами, мультимедією, графікою та ін., а також мають наявність потужної нормативно-довідкової інформації, що значно спрощує роботу із самою системою. В даній презентації проведено мультимедійний аналіз інформаційних систем та технологій, що представляється як сукупність процесів, які оперують первинною інформацією для отримання інформаційного продукту. Розглянуті експертні технології дозволяють з більшою ефективністю отримати знання та прийняти оптимальне у певній ситуації рішення. Досліджено галузь математичного моделювання бізнес-процесів та методів прийняття рішення з оптимізацією за заданим критерієм.
07.04.2024, Ярич Ігор Ярославович
53

База знань та експертні системи. Методологія побудови, принципи функціонування, особливості застосування - 11 КЛАС

База знань призначена для вивчення підходів та методів, які використовуються для створення експертних систем. Значна увага приділяється знанням, особливостям їх отримання, представлення, подання при різних підходах у створенні баз знань; складовим елементам життєвого циклу експертної системи - системи штучного інтелекту, що використовує накопичені знання для забезпечення високоефективного рішення задач у вузькій професійній області. Експертні системи відносяться до систем підтримки прийняття рішень (СППР), заснованих на знаннях.
07.04.2024, Ярич Ігор Ярославович
68

Розподілені бази даних: методологія побудови, принципи функціонування, особливості застосування - 11 КЛАС

Формування навичок практичного застосування розподілених баз даних; вживання ефективних моделей забезпечення розподілених баз даних на основі вивчення предметної галузі, методів аналізу, пошуку та використання існуючих систем управління базами даних; знайомство з розподіленими базами даних реляційного типу; архітектурою та програмно-технічними засобами розподілених СУБД, розподіленим зберіганням даних, обробкою розподілених транзакцій, керуванням одночасним доступом; забезпечення теоретичної та інженерної підготовки фахівців у галузі проєктування та використання систем управління базами даних.
07.04.2024, Ярич Ігор Ярославович
77
Показати ще ...