HelpInformatik.COM

Класному керівникові

Медіаосвіта та медіаграмотність як залізна брама онлайн-варти України: освітні категорії та виклики часу

Ключовими аспектами Стійкості та Перемоги України у війні з російською агресією є наша сміливість і наша єдність. Адже, лише коли ми згуртовані самі, ми можемо очікувати згуртованості від світу. Необізнаність людей провокує в суспільстві внутрішні суперечки і вони, на жаль, – чудове підґрунтя держави-агресора для застосування інструментів дезінформації та пропаганди. Російські наративи направлені на дестабілізацію та розділення українського суспільства. Ворог умисно маніпулює чутливими темами і спрямовує великі ресурси для просування меседжів про "правильних" і "неправильних" українців, "тих, хто виїхав" і "тих, хто залишився", "тих, хто воює" і "тих, хто розважається". Ми не можемо фізично знищити російську пропаганду, але ми можемо побудувати "Залізну браму-онлайн варти України", яка захистить від небезпеки та закриє нас від такого інформаційного впливу, об?єднає небайдужих громадян у напрямку протидії дезінформації, очистить медіапростір від російської пропаганди, знищить осередки незаконного контенту та підвищить медіаграмотність українців, це буде свого роду "психологічна вакцина" проти дезінформації та пропаганди.
08.04.2024, Ярич Ігор Ярославович
67

Інформаційні сервіси та хмарні технології в освітньому середовищі закладів освіти

Мета: є підвищити інформатично-комунікативну компетентність та систематизувати знання класних керівників щодо використання сучасних підходів використання інформаційних сервісів та хмарних технологій в освітньому середовищі закладів освіти. Сформувати уміння та навички використання сучасних інтернет-технологій у навчально-виховному процесі, зокрема дистанційного, а також для контролю знань, вирішення завдань із виховання, підготовки звітів, підвищення кваліфікації та залучення до навчального процесу всіх зацікавлених осіб.
20.02.2019, Колесник Валерій Володимирович
1885

Агресія - крок до насильства

Мета: обговорити з дітьми причини та наслідки проявів агресивності, показати прямий зв’язок агресії та насильства; формувати навички правомірної поведінки, вміння самостійно приймати рішення, відстоювати власну думку; розвивати мовлення учнів, елементи логічного мислення; виховувати толерантність у ставленні до людей, кращі людські якості.
04.01.2019, Здирко І.А
1328

Фрагмент уроку «Ми – майбутнє європейської держави»

Дана розробка допоможе класним керівникам 10 - 11 класів формувати в учнів моральні пріоритети, які визначають людину найвищою цінністю та громадянську компетентність,сприяти усвідомленню учнями місця України серед інших країн, особливо Європи, акцентувати увагу на необхідності розширення знань про Україну як можливого члена Євросоюзу, сприяти формуванню нового європейського світогляду молоді.
23.11.2017, Кудін О. В.
2632

Матеріалів для підготовки до проведення Першого уроку у 2017/2018 навчальному році

Пропонуємо вашій увазі підбірку матеріалів для підготовки до проведення Першого уроку у 2017/2018 навчальному році, яка постійно доповнюватиметься та оновлюватиметься.
14.08.2017
4689

Як тобі живеться, рідна Мамо

Святково прикрашений зал. У центрі — образ Божої Матері, навколо рушники, квіти, композиція з калини та колосків. На стінах плакати: «Як під сонцем квітам, так з матір’ю дітям», «Без рідної мови, без пісні, без мами збідніє земля назавжди», «Серце матері — невичерпне джерело чудес». Звучить запис української народної пісні «Ой зелене жито, зелене» у виконанні О. Білозір. До зали входять мами, бабусі, вчителі.
30.01.2017, Чайка Світлана Онуфріївна
2353