HelpInformatik.COM

Ніщо не ціниться так дорого, як час. Не витрачайте його на розробку, пошук і створення того, що уже давно придумано іншими. Використовуйте готові матеріали, які звільнять Ваш час для життя!

Якщо Ви потрапили на мій ресурс не випадково, а в пошуках матеріалів для вчителя інформатики, то впевнений, Ви знайдете тут багато цікавої та корисної інформації.

Нове на сайті:

Миша. Робота з програмами на розвиток логічного мислення - 2 КЛАС

Конспект уроку «Миша. Робота з програмами на розвиток логічного мислення» для учнів 2-х класів. Завдання учні виконували на інтерактивній дошці. Розміщено конспект уроку, інтерактивна презентація в програмі elite Panaboard.
16.05.2017, Сомченко Інна Миколаївна
79

Інтернет - епідемія нашого покоління

Виховний захід на тему "Інтернет - епідемія нашого покоління" дає змогу поглянути на мережу Інтернет з різних сторін, виявити її позитивні та негативні якості, а також провести профілактику інтернет-залежності серед школярів, пропагувати здоровий спосіб життя, ознайомити з правилами безпечної роботи в Інтернеті і небезпеками, які можуть виникнути під час роботи у глобальній мережі. 
24.04.2017, Бакай Людмила Вікторівна
137

Вказівки та функції опрацювання рядкових величин та їх опис мовою програмування Pascal. - 11 КЛАС

Урок в класі технологічного профілю (2 год. на тиждень). Мова програмування Pascal. Відводиться 2 год включаючи практичну роботу.
21.04.2017, Воробей Оксана Борисівна
115

Урок-гра «Алгоритми у нашому житті»

Сценарій урока-гри «Алгоритми у нашому житті» підготовлений для учнів 2-х класів. Програма проведення різноманітна як по формі, так і за змістом. Всі вправи учні виконували на інтерактивній дошці.
09.04.2017, Сомченко Інна Миколаївна
234

Проектування веб-сайту для підтримки підготовки школярів до участі в олімпіадах з програмування

На сьогоднішній день важко собі уявити якісну самостійну підготовку школяра до олімпіади з програмування. Для досягнення вагомих результатів учню  потрібен учитель, наставник, товариш. Часто педагогу в міру своєї зайнятості бракує часу для якісної, індивідуальної підготовки учня, а час, відведений для підготовки на заняттях в школі, є досить незначним. Тому виникає необхідність залучати для підготовки школярів додаткові засоби, зокрема, й веб-ресурси. 
05.04.2017, Лапко Дмитро Анатолійович
222
Показати ще ...