HelpInformatik.COM

Ніщо не ціниться так дорого, як час. Не витрачайте його на розробку, пошук і створення того, що уже давно придумано іншими. Використовуйте готові матеріали, які звільнять Ваш час для життя!

Якщо Ви потрапили на мій ресурс не випадково, а в пошуках матеріалів для вчителя інформатики, то впевнений, Ви знайдете тут багато цікавої та корисної інформації.

Нове на сайті:

Комп’ютерне моделювання об’єктів і процесів. Комп’ютерний експеримент. - 10 КЛАС

Комп’ютерне моделювання об’єктів і процесів.Комп’ютерний експеримент. Що таке комп’ютерне моделювання. У чому полягають особливості комп’ютерного експерименту.Які обмеження комп’ютерного моделювання.
08.12.2022, Сальницька Наталія Сергіївна
763

Навігатор інтерактивними вправами з інформатики для 8-го класу ( Інтернет сервісу: https://learningapps.org)

Навігатор інтерактивними вправами з інформатики для 8-го класу ( Інтернет сервісу: https://learningapps.org) Швидкий навігатор з посиланнями на електронні вправи, використовуються скріншоти цих вправ підбір для вивчення матеріалу з інформатики у 8 класі.
17.06.2022, Сіденко Олександр Михайлович, Сіденко Лариса Миколаївна
833

Запис формул в MS Excel та їх застосування до розв’язування задач.

Електронні таблиці Microsoft Excel мають розвинуті засоби роботи з числовою інформацією. Дана програма дуже проста та ефективна в роботі. Електронні таблиці Microsoft Excel – незамінний помічник у щоденному використанні. Вони відрізняються від інших зручністю роботи; легкістю в освоєнні, з яким справиться і починаючий користувач; різноманіттям корисних функцій і прийомів роботи.
17.06.2022, Сіденко Олександр Михайлович, Сіденко Лариса Миколаївна
917

Створення презентацій в середовищі PowerPoint - 6 КЛАС

Тема: Практична робота «Створення презентацій в середовищі MS PowerPoint» (інформатика); основні форми рельєфу землі, гори (географія) Мета: формування вмінь та навичок створення презентацій на задану тему в середовищі MS PowerPoint з використанням анімаційних ефектів (інформатика); актуалізувати знання про основні форми рельєфу Землі; ознайомити із класифікацією гір за різними критеріями; розвивати вміння знаходити гори на фізичній карті та виявляти їхні особливості; розвивати дослідницький підхід до вивчення різних форм рельєфу, аналітичне мислення; виховувати самостійність, акуратність, працелюбність; виховання бережливого ставлення до природи (географія) Тип уроку: інтегрований з елементами STEM навчання. Обладнання: редактор презентацій MS PowerPoint, мультимедійний роектор, ноутбук, учнівські комп’ютери; набір смайликів – індикаторів настрою, набір матеріалів для створення презентації, фізична карта півкуль, фізична карта України, контурні карти, атласи
16.05.2022, Осташ Віктор Миколайович
2412
Показати ще ...