HelpInformatik.COM

Позакласна робота

Тиждень інформатики

Методичний посібник Л.І.Зіньківська матеріали даного видання відрізняються різноманітністю форм проведення і тем, тому можуть бути використані як у позакласні й роботі, так і на уроках.
06.11.2017, Зіньківська Л.І.
928

Що для тебе є Інтернет?

Забезпечення інформаційної безпеки неповнолітніх учнів і вихованців шляхом прищеплення їм навичок відповідального і безпечної поведінки в сучасній інформаційно-телекомунікаційному середовищі, 9 клас
06.07.2017, Лотошникова Наталія Сергіївна
184

Інтернет - епідемія нашого покоління

Виховний захід на тему "Інтернет - епідемія нашого покоління" дає змогу поглянути на мережу Інтернет з різних сторін, виявити її позитивні та негативні якості, а також провести профілактику інтернет-залежності серед школярів, пропагувати здоровий спосіб життя, ознайомити з правилами безпечної роботи в Інтернеті і небезпеками, які можуть виникнути під час роботи у глобальній мережі. 
24.04.2017, Бакай Людмила Вікторівна
310

Урок-гра «Алгоритми у нашому житті»

Сценарій урока-гри «Алгоритми у нашому житті» підготовлений для учнів 2-х класів. Програма проведення різноманітна як по формі, так і за змістом. Всі вправи учні виконували на інтерактивній дошці.
09.04.2017, Сомченко Інна Миколаївна
466

Програма тренінгу «Формування життєвої компетентності старшокласників»

Мета : - соціальне навчання, протистояння негативним впливам середовища; - психологічна підготовка підлітків школи-інтернату до самостійного життя; - оволодіння життєвими компетенціями, соціальними ролями та критичним мисленням. Завдання : - розвиток комунікативних навичок та міжособистісних взаємовідносин; - удосконалення здібностей, пов’язаних з ефективним спілкуванням; - формування компетентності у підлітків школи-інтернату; - вчити використовувати свій потенціал для самореалізації у професійному і особистісному плані.
12.03.2017, Гольцева Тетяна Іванівна
384