HelpInformatik.COM

Програми / Soft

Scratch 1.4 - Середовище програмування

Цікава безкоштовна мова програмування для школярів і не тільки. Програма складається з окремих елементів, як конструктор. Не потрібно писати команди - тільки клацай мишею та дивись на працюючий результат. Багато готових прикладів.
09.01.2016, Lifelong Kindergarten Group з MIT Media Lab
31291

NetSupport School 11 - керування локальною мережею

За допомогою програми NetSupport School вчителі та викладачі можуть ефективно і централізовано навчати студентів та учнів, використовуючи комп’ютери, стежити за виконанням завдань, здійснюючи моніторинг і т.д.
23.12.2015
6664

FastStone Capture – створення скриншотів (знімків екрану)

Потужний, легкий, але повнофункціональний інструмент захоплення екрану, що дозволяє легко захоплювати і робити анотації що-небудь на екрані, включаючи вікна, об’єкти, меню, повний екран, прямокутні / від руки регіонів і навіть прокрутки вікон / веб-сторінок. Він також дозволяє записувати діяльність екран і звук у відео файли.
20.10.2015
2879

RonyaSoft Poster Printer - друк постерів

Poster Printer - програма для створення і друку великих плакатів, знаків, рекламних оголошень без використання спеціальних плоттерів просто на стандартному принтері.
25.09.2015
8119

Movie Maker 6.0.6

Windows Movie Maker - це прекрасний інструмент для створення не тільки аматорських, а й професійних відеороликів. На жаль, програма має деякі недоліки. Наприклад, слабкі можливості редагування імпортованих відео файлів, а також, незручність відображення та мінімальність інформації про монтованих кадрах. Але це компенсується легкістю роботи в програмі, а також великою колекцією відео ефектів, переходів і анімаційного відображення тексту. І хоча підтримка програми припинена вона ще довгий час буде користуватися популярністю серед користувачів, що працюють на операційній системі сімейства Windows не пізніше версії Vista. Як заміну цієї програми виступає додаток Кіностудія Windows, яка е входить до складу безкоштовного програмного пакету Windows Live.
09.08.2015
4650