HelpInformatik.COM

СОЛО на клавиатуре 9.0.3.2 3in1

СОЛО на клавіатурі - сама остання версія відомої програми для навчання сліпому методу друку. Цей клавіатурний тренажер завоював популярність у сотень тисяч людей і продовжує це робити. Курс програми складається з 100 занять і, успішно виконавши всі 100, Ви придбаєте навички друку в сліпу, не дивлячись очима на клавіатуру. При цьому Ви будете набирати текст усіма 10 пальцями. Великий досвід роботи і сотні тисяч людей, що вже пройшли цей програмний курс, дозволяють говорити про це впевнено. Програма буде корисна кожному, хто працює за комп'ютером. І людям, які зазвичай набирають багато тексту, і програмістам, і тим хто просто працює в мережі Інтернет, спілкується по електронній пошті, ICQ, займається пошуком інформації.

Однак при роботі з СОЛО на клавіатурі, Ви придбаєте не тільки навик сліпий друку, але і станете більш дисципліновані, акуратні, суворі до себе. В процесі проходження курсу будуть виникати проблеми, роздратування від того, що не виходить пройти те чи інше завдання. Адже навчитися друкувати в сліпу, після того, як Ви "тикали в клавіатуру двома пальцями", дуже не просто. Спеціальні вправи і методики спрямовані на розвиток самодисципліни, самоконтролю, уміння долати труднощі, допоможуть Вам і в будь-якому іншому справі. Одночасно з цим творці програми спробували зробити навчання якомога легшим і приємнішим. На проходження всього курсу потрібно приблизно 30 годин чистого часу. Ви можете займатися по 2:00 в день або по 5 - вирішувати Вам. За кожну вправу виставляється оцінка за 5-ти бальною шкалою. При бажанні можна поліпшити результат, пройшовши завдання ще раз.

Після виконання всіх завдань на СОЛО на клавіатурі Ви не тільки опануєте сліпим десятипальцевим методом набору тексту, а й розвинете кращі риси свого характеру: цілеспрямованість, витривалість, наполегливість, витримку.

Мова: Російська
Ліцензія: умовно безкоштовна
Системи: Wimdows

ЗАВАНТАЖИТИ

Дану публікацію підготували для Вас команда сайту HelpInformatik.COM
Дата створення: 05.01.2014
Переглядів: 5598