HelpInformatik.COM

Завдання та відповіді ІІІ етапу олімпіади з інформаційних технологій

Теоретичніпрактичні завдання, а також відповіді до завдань ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій м. Дніпропетровськ

Рік: 2012/2013 навчальний рік
Клас: 9-11 клас

Умова задачі "Магія світла"
(Завдання виконується виключно засобами MS POWER POINT, результат роботи учасника зберегти у файл Магія світла.ppt чи Магія світла.pptх)
Гра світла у цирку створює святковий настрій. Світло може підсилити інтригу у цирковому номері і зробити його ще цікавішим. Сучасні технології створення світлових ефектів дають змогу не тільки додати виступам артистів шарму, експресії цирковим номерам, вони і самі стають частиною шоу. Феєрія світла візитівка цирку на воді, цирку на воді, цирку фонтанів, невід’ємна частина шоу сучасного жанру циркового мистецтва.
Співтовариство артистів циркусього 13 метрів" проводить ярмарок ідей цирку майбутнього, на якому можуть бути представлені як сучасні оригінальні проекти, так і проекти концептуальні – для втілення у майбутньому
Учаснику олімпіади необхідно змоделювати світлові ефекти для виступу клоуна. Згідно з інструкціями наданими у файлі Гра світла .doc

Умова задачі "Жонглювання"
(Завдання виконується виключно засобами MS EXCEL, результат роботи учасника зберегти у файл Жонглювання.xls чи Жонглювання.xlsx)
Жонглювання - жанр циркового мистецтва; уміння в певному ритмі кидати і ловити різні предмети (не менше трьох). Жонглювання існувало в Давньому Єгипті, Китаї, Японії, Древній Греції і Римі. В період середньовіччя номера жонглювання показували бродячі артисти. У сучасному цирку жонглювання часто пов'язано з акробатикою, еквілібристикою, дресируванням, клоунадою.
Але незмінним залишаються основні принципи жонглювання. Для глядача важливим залишається видовище швидкого, впорядкованого руху безлічі предметів, якими жонглює артист. Показати принцип жонглювання можна у сповільненому показі чи за допомогою графічної моделі руху предметів.
Учаснику олімпіади надано файл-інструкцію Завдання ЕТ.doc та допоміжні файли у каталозі excel. Учасник, використовуючи виключно засоби MS Excel, повинен створити керовані діаграми, які моделюють рух кульок при жонглювання та таблицю з короткими даними про артистів і можливості отримати анкету артиста на основі даних на відповідних аркушах файла жонглирование_.xlsx.

Умова задачі "Артисти цирку"
(Завдання виконується виключно засобами MS ACCESS, результат роботи учасника зберегти у файл цирк.accdb чи цирк.mdb)
Співтовариство артистів циркусього 13 метрів" розробляє базу даних "Цирк". База даних повинна містити відомості про циркові жанри, артистів, розподіляти артистів на гастролі, визначати деякі статистичні показники.
Учаснику надано матеріали для конструювання реляційної бази даних у каталозі access.
Необхідно створити форми, звіти строго за зразками, описаними в розділі "Принцип дії БД "Цирк" (файл Завдання БД.doc). У звіті по жанрах ілюстрації повинні відповідати цирковому жанру. Форми і звіти повинні працювати відповідно до описаних вище принципів дії. Зверніть увагу на відсутність смуг прокрутки, кнопок переходу і кнопок розміру вікна в деяких формах. Запити, проміжні форми, звіти, макроси можуть створюватися учнем в міру необхідності.
Учасник повинен розробити працюючу модель бази даних "Артисти цирку" виключно засобами MS Access, керуючись інструкціями з файлу Завдання БД.doc

ЗАВАНТАЖИТИ

Дану публікацію підготували для Вас команда сайту HelpInformatik.COM
За матеріалами / Джерело: informatic.sumy.ua
Дата створення: 21.02.2014
Переглядів: 6310