HelpInformatik.COM

Як налаштувати комп´ютерне тестування за 5 хвилин

В уроках курсу розглядається встановлення, налаштування та робота програми MyTestX.

Мова: Російська
Формат
: .mp4

У цьому відеокурсу ви знайдете 5 відеоуроків:

Урок 1. Завантажуємо і встановлюємо MyTestX

 У цьому уроці ми дізнаємося, як і де скачати останню версію програми MyTestX. Встановимо її на комп'ютер вчителя і на комп'ютер учня. Розглянемо особливості кожного з трьох модулів, з яких складається програма.

Урок 2. Створення та редагування тестів у MyTestX

 Найважливіший урок даного курсу. У ньому ви зрозумієте і навчитеся використовувати основні можливості та переваги програми. Ми на конкретному прикладі розберемо, як створювати і редагувати тести. Розглянемо всі дев'ять видів можливих питань. Розберемо системи оцінювання та основні установки поточного тесту. Навчимося робити обмеження тесту за часом, задавати випадковий порядок запитань та відповідей на них.

Урок 3. Налаштування модулів Server і Student , поширення та отримання тестів з мережі

 У цьому уроці ми поговоримо про налаштування модулів Server і Student. Це дуже важливо, тому що саме тут ви зрозумієте, в чому основна перевага цієї програми для вчителя. Ви побачите як вчитель двома натисканнями миші може роздати учням тест по мережі зі свого комп'ютера, а потім отримати в зручному вигляді результати тестування. Але попередньо ми розглянемо, які налаштування потрібно зробити в програмі, що б модулі правильно взаємодіяли між собою.

Урок 4. Як отримати і виконувати тест

 Спеціальний відеоурок для учнів. Що б під час тесту не виникало питань, як відповідати на той чи інший вид питання, ви можете просто показати цей відеоурок на першому занятті . Як показує практика, після цього в учнів не виникає питань щодо виконання тесту.

Урок 5. Додаткові налаштування та інформація

 Додатковий урок, в якому ми розглянемо ситуацію, коли у вас немає в класі локальної мережі, і ви не можете отримувати результати на свій сервер. Налаштуємо програму так , що б результати зберігалися в спеціальний файл і інформація з виконання тестів разом з відмітками негубилася. А так само можливо багатьох мучить питання, чи можна це все використовувати в LINUX. Відповідь так, а як подивіться в цьому ж відеоуроці. Крім цього ми подивимося, де можна знайти додаткову інформацію за цією програмою, що б використовувати всі її можливості.

ЗАВАНТАЖИТИ

Дану публікацію підготували для Вас команда сайту HelpInformatik.COM
За матеріалами / Джерело: videouroki.net
Автор: Дмитро Тарасов
Дата створення: 15.02.2014
Переглядів: 3156