HelpInformatik.COM

Відеоуроки

Як не слід робити презентації в PowerPoint

Говоримо про основні помилки, які допускають при створенні та оформленні презентацій. Випробовуємо на собі як це читати довгий текст водночас слухаючи доповідача, зустрічати граматичні та лексичні помилки на слайдах. Чи потрібні маркери та коли їх влучно використовувати? Як колір здатен знищити цінність слайду?
12.08.2021, Наталія Речич
1112

Як слід робити презентації в PowerPoint

Від гірших прикладів презентацій переходимо до дієвих порад. Як же потрібно оформлювати презентації та подавати інформацію? Говоримо про особливості добору кольорів та цікаві ресурси з добору та генерації колірних схем. Вчимося добирати шрифти для презентації: які використовувати, а які не варто.
12.08.2021, Наталія Речич
1243

Переходи та показ в PowerPoint

Розглядаємо особливості налаштування анімованих переходів та параметрів показу слайдів в Microsoft PowerPoint. Як швидко наповнити презентацію зображеннями з диску за допомогою інструменту Фотоальбом? Вчимося налаштовувати параметри фотоальбома та редагувати вже існуючий. Знайомимося з різномаїттям анімацій переходів між слайдами.
12.08.2021, Наталія Речич
1260

Тригери в PowerPoint

Розглядаємо тригери в Microsoft PowerPoint. Для чого потрібні тригери та чому недостатньо створеної анімації? Знайомимося з двома способами налаштування тригерів та вчимося додавати анімацію до вже існуючого тригера. Закріплюємо знання на прикладі завдання "Магія світла", де слід створити ефект поглинання кольорів вбрання клоуна по клацанню на відповідні графічні кнопки.
12.08.2021, Наталія Речич
1176

Складена анімація в PowerPoint

Закріплюємо набуті знання роботи з векторною графікою та анімаційними ефектами на чудових прикладах підвищеної складності. Знайомимося з тонкощами роботи з шарами об’єктів в PowerPoint. Як створити анімацію обрізання дощечки пилкою? Як створити модель пісочного та аналогового годинника? Чи можливо створити модель сонячної системи в PowerPoint?
12.08.2021, Наталія Речич
1616

Анімація в PowerPoint

додавання та налаштування анімації об’єктів в Microsoft PowerPoint; що таке анімація та які типи анімаційних ефектів підтримує PowerPoint; особливості анімацій входу, виділення, виходу та шляху переміщення; перегляд створеної анімації; налаштування різних параметрів анімації: час затримки, плавний початок та кінець, інші специфічні параметри; налаштування послідовності відображення анімаційних ефектів та режимів їх виконання; особливості анімації шляху переміщення на прикладі обертання фігури.
12.08.2021, Наталія Речич
1216

Графіка в презентаціях PowerPoint

засоби для роботи з графікою в Microsoft PowerPoint; відмінність растрової та векторної графіки; вставлення зображень в презентацію з файлу; зміна розмірів зображення; обтинання (обрізка) зайвих фрагментів; способии прибирання тла для растрових зображень; стандартні фігурами вбудованого векторного редактора; особливості форматування векторних об’єктів: параметри заливки, меж, повороти, ефекти рельєфу, 3d-повороти, підсвітка, тіні тощо; створення власних фігур за допомогою кривих Безьє та засобів групування.
12.08.2021, Наталія Речич
1518

Вступ до презентацій PowerPoint

що таке презентація; типи презентацій; структура слайдової презентації в PowerPoint; способи створення слайдів; макети слайдів; оформлення презентації; режим зразка слайдів; створення власних користувацьких шаблонів; налаштовування параметрів шрифтів; налаштовування графічних об’єктів; налаштовування слайдів вцілому.
12.08.2021, Наталія Речич
1172