HelpInformatik.COM

Класному керівникові

Інформаційні сервіси та хмарні технології в освітньому середовищі закладів освіти

Мета: є підвищити інформатично-комунікативну компетентність та систематизувати знання класних керівників щодо використання сучасних підходів використання інформаційних сервісів та хмарних технологій в освітньому середовищі закладів освіти. Сформувати уміння та навички використання сучасних інтернет-технологій у навчально-виховному процесі, зокрема дистанційного, а також для контролю знань, вирішення завдань із виховання, підготовки звітів, підвищення кваліфікації та залучення до навчального процесу всіх зацікавлених осіб.
20.02.2019, Колесник Валерій Володимирович
1852

Агресія - крок до насильства

Мета: обговорити з дітьми причини та наслідки проявів агресивності, показати прямий зв’язок агресії та насильства; формувати навички правомірної поведінки, вміння самостійно приймати рішення, відстоювати власну думку; розвивати мовлення учнів, елементи логічного мислення; виховувати толерантність у ставленні до людей, кращі людські якості.
04.01.2019, Здирко І.А
1301

Фрагмент уроку «Ми – майбутнє європейської держави»

Дана розробка допоможе класним керівникам 10 - 11 класів формувати в учнів моральні пріоритети, які визначають людину найвищою цінністю та громадянську компетентність,сприяти усвідомленню учнями місця України серед інших країн, особливо Європи, акцентувати увагу на необхідності розширення знань про Україну як можливого члена Євросоюзу, сприяти формуванню нового європейського світогляду молоді.
23.11.2017, Кудін О. В.
2601

Матеріалів для підготовки до проведення Першого уроку у 2017/2018 навчальному році

Пропонуємо вашій увазі підбірку матеріалів для підготовки до проведення Першого уроку у 2017/2018 навчальному році, яка постійно доповнюватиметься та оновлюватиметься.
14.08.2017
4655

Як тобі живеться, рідна Мамо

Святково прикрашений зал. У центрі — образ Божої Матері, навколо рушники, квіти, композиція з калини та колосків. На стінах плакати: «Як під сонцем квітам, так з матір’ю дітям», «Без рідної мови, без пісні, без мами збідніє земля назавжди», «Серце матері — невичерпне джерело чудес». Звучить запис української народної пісні «Ой зелене жито, зелене» у виконанні О. Білозір. До зали входять мами, бабусі, вчителі.
30.01.2017, Чайка Світлана Онуфріївна
2317

Пам’ятка "Шкода від комп’ютера"

Безумовно, комп’ютери полегшують наше життя, економлять час, а з іншого боку – ми змушені платити здоров’ям своєї дитини. Так що ж приносять комп’ютери нашим дітям – більше користі чи шкоди?
19.10.2016, Федотова Наталія Олександрівна - вчитель інформатики та фізики Кудрявцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Веселинівської районної ради Миколаївської області
2896