HelpInformatik.COM

Методичні матеріали

Навігатор інтерактивними вправами з інформатики для 8-го класу ( Інтернет сервісу: https://learningapps.org)

Навігатор інтерактивними вправами з інформатики для 8-го класу ( Інтернет сервісу: https://learningapps.org) Швидкий навігатор з посиланнями на електронні вправи, використовуються скріншоти цих вправ підбір для вивчення матеріалу з інформатики у 8 класі.
17.06.2022, Сіденко Олександр Михайлович, Сіденко Лариса Миколаївна
1108

Запис формул в MS Excel та їх застосування до розв’язування задач.

Електронні таблиці Microsoft Excel мають розвинуті засоби роботи з числовою інформацією. Дана програма дуже проста та ефективна в роботі. Електронні таблиці Microsoft Excel – незамінний помічник у щоденному використанні. Вони відрізняються від інших зручністю роботи; легкістю в освоєнні, з яким справиться і починаючий користувач; різноманіттям корисних функцій і прийомів роботи.
17.06.2022, Сіденко Олександр Михайлович, Сіденко Лариса Миколаївна
1030

Презентація «Комп’ютерне тестування як одна з форм діагностики та контролю якості знань студентів»

Комп’ютеризація – це не просте передавання навчальної інформації в цифровому вигляді, а це, перш за все, створення спроектованого з психолого-педагогічної та методичної точок зору інформаційно-освітнього середовища закладу освіти. В запропонованй презентації надається характеристика програми easyQuizzy, яка є дуже зручною і простою для створення та редагування тестів контролю
16.10.2021
1370

Особливості роботи у Zoom

Дійсно, усі ми мали можливість познайомитися з сервісом Zoom, тому зупинятися на реєстрації не будемо. Обговоримо те, як використати програму максимально ефективно для проведення он лайн уроків.
02.02.2021, Катола Тетяна Вікторівна
1546

"Blended learning": переваги, обмеження, побоювання

У статті проводиться аналіз методу змішаного навчання, його переваг і недоліків; висвітлюються проблеми, що виникають при реалізації даного методу. На метод змішаного навчання покладається багато надій, і він покликаний вирішити комплекс завдань, пов’язаних з якістю підготовки, де на перший план виходять такі компетенції як робота з інформацією, знаходження способів її отримання та обробки.
21.01.2021, Галат Наталія Костянтинівна
1087

Особливості форм і методів викладання інформатики в середній школі

У статті "Особливості форм і методів викладання інформатики в середній школі" проаналізовано форми і методи викладання інформатики в середній школі. Дана стаття стане в нагоді студентам, вчителям, викладачам.
23.11.2020, Данека Марія Володимирівна
1260