HelpInformatik.COM

Ніщо не ціниться так дорого, як час. Не витрачайте його на розробку, пошук і створення того, що уже давно придумано іншими. Використовуйте готові матеріали, які звільнять Ваш час для життя!

Якщо Ви потрапили на мій ресурс не випадково, а в пошуках матеріалів для вчителя інформатики, то впевнений, Ви знайдете тут багато цікавої та корисної інформації.

Нове на сайті:

Створення презентацій в середовищі PowerPoint - 6 КЛАС

Тема: Практична робота «Створення презентацій в середовищі MS PowerPoint» (інформатика); основні форми рельєфу землі, гори (географія) Мета: формування вмінь та навичок створення презентацій на задану тему в середовищі MS PowerPoint з використанням анімаційних ефектів (інформатика); актуалізувати знання про основні форми рельєфу Землі; ознайомити із класифікацією гір за різними критеріями; розвивати вміння знаходити гори на фізичній карті та виявляти їхні особливості; розвивати дослідницький підхід до вивчення різних форм рельєфу, аналітичне мислення; виховувати самостійність, акуратність, працелюбність; виховання бережливого ставлення до природи (географія) Тип уроку: інтегрований з елементами STEM навчання. Обладнання: редактор презентацій MS PowerPoint, мультимедійний роектор, ноутбук, учнівські комп’ютери; набір смайликів – індикаторів настрою, набір матеріалів для створення презентації, фізична карта півкуль, фізична карта України, контурні карти, атласи
16.05.2022, Осташ Віктор Миколайович
53

Презентація «Комп’ютерне тестування як одна з форм діагностики та контролю якості знань студентів»

Комп’ютеризація – це не просте передавання навчальної інформації в цифровому вигляді, а це, перш за все, створення спроектованого з психолого-педагогічної та методичної точок зору інформаційно-освітнього середовища закладу освіти. В запропонованй презентації надається характеристика програми easyQuizzy, яка є дуже зручною і простою для створення та редагування тестів контролю
16.10.2021
458

Як не слід робити презентації в PowerPoint

Говоримо про основні помилки, які допускають при створенні та оформленні презентацій. Випробовуємо на собі як це читати довгий текст водночас слухаючи доповідача, зустрічати граматичні та лексичні помилки на слайдах. Чи потрібні маркери та коли їх влучно використовувати? Як колір здатен знищити цінність слайду?
12.08.2021, Наталія Речич
475

Як слід робити презентації в PowerPoint

Від гірших прикладів презентацій переходимо до дієвих порад. Як же потрібно оформлювати презентації та подавати інформацію? Говоримо про особливості добору кольорів та цікаві ресурси з добору та генерації колірних схем. Вчимося добирати шрифти для презентації: які використовувати, а які не варто.
12.08.2021, Наталія Речич
494

Переходи та показ в PowerPoint

Розглядаємо особливості налаштування анімованих переходів та параметрів показу слайдів в Microsoft PowerPoint. Як швидко наповнити презентацію зображеннями з диску за допомогою інструменту Фотоальбом? Вчимося налаштовувати параметри фотоальбома та редагувати вже існуючий. Знайомимося з різномаїттям анімацій переходів між слайдами.
12.08.2021, Наталія Речич
458

Тригери в PowerPoint

Розглядаємо тригери в Microsoft PowerPoint. Для чого потрібні тригери та чому недостатньо створеної анімації? Знайомимося з двома способами налаштування тригерів та вчимося додавати анімацію до вже існуючого тригера. Закріплюємо знання на прикладі завдання "Магія світла", де слід створити ефект поглинання кольорів вбрання клоуна по клацанню на відповідні графічні кнопки.
12.08.2021, Наталія Речич
473

Складена анімація в PowerPoint

Закріплюємо набуті знання роботи з векторною графікою та анімаційними ефектами на чудових прикладах підвищеної складності. Знайомимося з тонкощами роботи з шарами об’єктів в PowerPoint. Як створити анімацію обрізання дощечки пилкою? Як створити модель пісочного та аналогового годинника? Чи можливо створити модель сонячної системи в PowerPoint?
12.08.2021, Наталія Речич
667

Анімація в PowerPoint

додавання та налаштування анімації об’єктів в Microsoft PowerPoint; що таке анімація та які типи анімаційних ефектів підтримує PowerPoint; особливості анімацій входу, виділення, виходу та шляху переміщення; перегляд створеної анімації; налаштування різних параметрів анімації: час затримки, плавний початок та кінець, інші специфічні параметри; налаштування послідовності відображення анімаційних ефектів та режимів їх виконання; особливості анімації шляху переміщення на прикладі обертання фігури.
12.08.2021, Наталія Речич
634

Графіка в презентаціях PowerPoint

засоби для роботи з графікою в Microsoft PowerPoint; відмінність растрової та векторної графіки; вставлення зображень в презентацію з файлу; зміна розмірів зображення; обтинання (обрізка) зайвих фрагментів; способии прибирання тла для растрових зображень; стандартні фігурами вбудованого векторного редактора; особливості форматування векторних об’єктів: параметри заливки, меж, повороти, ефекти рельєфу, 3d-повороти, підсвітка, тіні тощо; створення власних фігур за допомогою кривих Безьє та засобів групування.
12.08.2021, Наталія Речич
734
Показати ще ...